nasza oferta tynki zewnętrzne

MajsterTynk Silikonowy Baranek
Brand:MajsterPol
Product Code: MajsterTynk Silikonowy Baranek
Availability: In Stock
Price: pl0.00
Ex Tax: pl0.00
Qty:     - OR -   Add to Wish List
Add to Compare

dane techniczne

 • Temperatura stosowania:
  od +5°C do +25°C
 • Temperatura podłoża:
  od +5°C do +25°C
 • Kolorystyka zgodna z paletą barw MAJSTERPOL

Zużycie w kg/m2

 • Grubość ziarna Baranek:
 • 1,0 mm - 1,6-1,8
 • 1,5 mm - 2,2-2,5
 • 2,0 mm - 2,8-3,2
 • 2,5 mm - 3,5-3,9
MajsterTynk Silikonowy Baranek
Tynk silikonowy produkowany jest na bazie dyspersji krzemoorganicznej. Struktura powłoki jest mikroporowata, dzięki czemu możliwy jest transport pary wodnej oraz gazów. Hydrofobowość powłoce nadają polimery silikonowe i siliksanowe. Zastosowanie nowej technologii przez połączenie nanotechniki oraz wysoko wartościowych cech krzemianu znaczenie podnosi walory tynku takie jak: lepsza odporność na zabrudzenia, promieniowanie UV, wiatr, opady atmosferyczne czy wahanie temperatur. Produkt zawiera biocyd powłokowy, który znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia agresji biologicznej na powstałej powłoce tynkarskiej. Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Doskonale nadaje się do nowych powierzchni jak i do renowacji starych obiektów. Stosowany jest w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych systemem ETICS MAJSTER-POL oraz na równych i odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych.

Warunki przechowywania:


Tynk przechowywać w szczelnym i nieuszkodzonym opakowaniu w temperaturze od +5°C do +25°C. Chronić przed nadmiernym nagrzewaniem i mrozem. Okres przydatności do stosowania wynosi 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Wyrób przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład:

MajsterTynk Silikonowy jest masą o konsystencji plastycznej, produkowaną na bazie emulsji żywicy silikonowej i wodnej dyspersji żywicy styrenowo-akrylowej z dodatkiem wypełniaczy mineralnych, dodatków modyfikujących, środka hydrofobizujacego, pigmentów i środków konserwujących.

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: