nasza oferta tynki zewnętrzne

MajsterTynk Silikonowy Kornik
Brand:MajsterPol
Product Code: MajsterTynk Silikonowy Kornik
Availability: In Stock
Price: pl0.00
Ex Tax: pl0.00
Qty:     - OR -   Add to Wish List
Add to Compare

dane techniczne

 • Temperatura stosowania:
  od +5°C do +25°C
 • Temperatura podłoża:
  od +5°C do +25°C
 • Kolorystyka zgodna z paletą barw MAJSTERPOL

Zużycie w kg/m2

 • Grubość ziarna Kornik:
 • 1,5 mm - 2,3-2,7
 • 2,0 mm - 2,8-3,2
 • 2,5 mm - 3,3-3,7
 • 3,0 mm - 3,8-4,2
MajsterTynk Silikonowy Kornik
Tynk silikonowy produkowany jest na bazie dyspersji krzemoorganicznej. Struktura powłoki jest mikroporowata, dzięki czemu możliwy jest transport pary wodnej oraz gazów. Hydrofobowość powłoce nadają polimery silikonowe i siloksanowe. Zastosowanie nowej technologii przez połączenie nanotechniki oraz wysoko wartościowych cech krzemianu znacznie podnosi walory tynku takie jak: lepsza odporność na zabrudzenia, promieniowanie UV, wiatr, opady atmosferyczne czy wahanie temperatur. Produkt zawiera biocyd powłokowy, który znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia agresji biologicznej na powstałej powłoce tynkarskiej. Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Doskonale nadaje się do nowych powierzchni jak i do renowacji starych obiektów. Stosowany jest w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych systemem ETICS Majster-Pol oraz na równych i odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych.

Warunki przechowywania:

Tynk przechowywać w szczelnym i nieuszkodzonym opakowaniu w temperaturze od +5°C do +25°C. Chronić przed nadmiernym nagrzewaniem i mrozem. Okres przydatności do stosowania wynosi 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Wyrób przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład:

MajsterTynk Silikonowy Baranek jest masą o konsystencji plastycznej na bazie emulsji żywicy silikonowej i wodnej dyspersji żywicy styrenowo-akrylowej z dodatkiem wypełniaczy mineralnych, dodatków modyfikujących, środkahydrofobizującego, pigmentów i środków konserwujących.Produkt jest składnikiem zestawu wyrobów do wykonania ocieplen scian zewnetrznych budynków systemem ETICS MAJSTER-POL.

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: