nasza oferta farby zewnętrzne

MajsterFarba Silikonowa
Brand:MajsterPol
Product Code: MajsterFarba Silikonowa
Availability: In Stock
Price: pl0.00
Ex Tax: pl0.00
Qty:     - OR -   Add to Wish List
Add to Compare

dane techniczne

  • Temperatura stosowania:
    od +5°C do +25°C
  • Temperatura podłoża:
    od +5°C do +25°C
  • Gęstość objętościowa: ok. 1,5 g/cm3

Zużycie:

W zależności od porowatości i struktury podłoża od 0,2 do 0,3 l/m2. W celu dokładnego określenia wydajności wyrobu zaleca się przeprowadzenie prób na danym podłożu.
MajsterFarba Silikonowa
Farba silikonowa produkowana jest na bazie dyspersji krzemoorganicznej. Struktura powłoki wykonanej z farby silikonowej jest mikroporowata, dzięki czemu możliwy jest swobodny transport pary wodnej. Farba nie jest nasiąkliwa przez co ma zredukowaną zdolność do zabrudzeń. Hydrofobowość powłoce nadają polimery silikonowe i siloksanowe. Służy do wykonywania dekoracyjnej, renowacyjnej i konserwacyjnej powłoki malarskiej na zewnętrznych powierzchniach budynków. Tworzy na malowanej powierzchni matową powłokę o wysokiej odporności na ścieranie oraz działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Zastosowanie w produkcie biocydu powłokowego znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia agresji biologicznej na powstałej powłoce malarskiej. Doskonale nadaje się do malowania nowych powierzchni jak i malowania renowacyjnego np. obiektów zabytkowych. Można ją stosować na takich podłożach jak: powierzchnie betonowe, tynki cementowe i cementowo-wapienne, cienkowarstwowe tynki mineralne, silikonowe, akrylowe i silikatowe.

Warunki przechowywania:

Farbę przechowywać w szczelnym opakowaniu w temperaturze od +5 do + 25°C, chronić przed nadmiernym ogrzewaniem i mrozem. Okres przydatności do użycia wynosi 9 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Skład:

Wyrób wodny, farba zawiera dyspersję kopolimeru akrylowego, dyspersję silikonową, wypełniacze mineralne, pigmenty oraz substancje pomocnicze (środki dyspergujące i zwilżające, zagęstniki

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: