nasza oferta tynki zewnętrzne

BOLIX W
Brand:BOLIX
Product Code: BOLIX W
Availability: In Stock
Price: pl0.00
Ex Tax: pl0.00
Qty:     - OR -   Add to Wish List
Add to Compare

Dane techniczne:

Konsystencja: suchy proszek
Kolor: szary
Gęstość nasypowa: ok. 1,70 kg/dm3
Dopuszczalny okres magazynowania: w odpowiednich warunkach do 12 m-cy od daty produkcji

Zużycie

Średnie zużycie zaprawy klejowej do wykonywania warstwy wyrównawczej na odpowiednio przygotowanym podłożu wynosi ok. 1,90 kg/m2 na każdy 1 mm grubości warstwy. W celu dokładnego określenia zużycia wyrobu zaleca się przeprowadzenie prób na danym podłożu.

BOLIX W zaprawa wyrównawczo-murarska

ZASTOSOWANIE:

Służy do wyrównywania i uzupełniania nierówności w podłożach mineralnych przed wykonaniem tynków cienkowarstwowych, mocowaniem płyt termoizolacyjnych w systemach dociepleń, układaniem okładzin ceramicznych i kamiennych oraz wylewaniem samopoziomujących zapraw posadzkowych / na bazie cementowej lub anhydrytowej/. Stosowania jest na zewnątrz i wewnątrz budynku (w tym również w pomieszczeniach narażonych na czasowe zawilgocenie), na podłożach nieodkształcalnych z betonu, anhydrytu, na murach z cegły ceramicznej, wapienno-piaskowej, betonu komórkowego oraz
na cementowych i cementowo-wapiennych wyprawach tynkarskich. Zaprawa BOLIX W jest również używana do murowania z bloczków i elementów z betonu komórkowego na spoiny o szerokości od 5 do 15 mm. Zaprawę klejową można nakładać jednorazowo w warstwie o grubości od 5 do 15 mm.
 

SKŁAD:

Zaprawa BOLIX W jest suchą mieszanką spoiw hydraulicznych, polimerów, bazy drobnoziarnistych wypełniaczy mineralnych oraz dodatków modyfikujących.
 

DOKUMENTY FORMALNO-PRAWNE:

  • PN-EN 998-Z:lipiec 2004
  • Atest Higieniczny PZH Nr HK/B/0287/01/2002
  • Deklaracja zgodności Nr 1/EC/2005

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: BOLIX W