nasza oferta tynki zewnętrzne

BOLIX TU COMPLEX
Brand:BOLIX
Product Code: BOLIX TU COMPLEX
Availability: In Stock
Price: pl0.00
Ex Tax: pl0.00
Qty:     - OR -   Add to Wish List
Add to Compare

 

Zużycie

Średnie zużycie tynku na odpowiednio przygotowanym podłożu mieści się w przedziale od 3,0 do 3,5 kg/m2. W celu dokładnego określenia zużycia wyrobu zaleca się przeprowadzenie prób na danym podłożu.

BOLIX TU COMPLEX akrylowa masa tynkarska o granulacji ok. 2,5 mm /faktura nieregularna/

ZASTOSOWANIE:

Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Tworzy trwałą i elastyczną wierzchnią warstwę elewacji o zwiększonej odporności na skażenie mikrobiologiczne (glony, grzyby porosty i mchy) i niekorzystne warunki atmosferyczne. Jej użycie umożliwia proste i łatwe wykonanie tynku w szerokiej palecie barw o fakturze przypominającej nieregularny wzór "kornika". Stosowana jest w systemach dociepleń na styropianie wykonywanych w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych oraz na równych i odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych (jak np: beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne).
 

SKŁAD:

Tynk BOLIX TU comlex jest masą o konsystencji plastycznej składającą się ze spoiwa akrylowego, grysu naturalnego oraz dodatków modyfikujących, biocydów i pigmentów.

 

DOKUMENTY FORMALNO-PRAWNE:

  • Aprobata Techniczna ITB Nr AT-15-2693/2005
  • Atest Higieniczny PZH Nr HK/B/1980/01/2001
  • Certyfikat Nr ITB-003/2
  • Deklaracja zgodności Nr 2/1/B/2005

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: