nasza oferta fugi i spoiny

BOLIX BOLINA
Brand:BOLIX
Product Code: BOLIX BOLINA
Availability: In Stock
Price: pl0.00
Ex Tax: pl0.00
Qty:     - OR -   Add to Wish List
Add to Compare

Dane techniczne:

Konsystencja: suchy proszek
Kolor: w zależności od koloru spoiny
Gęstość nasypowa: ok. 1,20 kg/dm3
Dopuszczalny okres magazynowania: w odpowiednich warunkach do 12 m-cy od daty produkcji

Skład:

Spoina BOLIX BOLINA jest suchą mieszanką spoiw hydraulicznych, bazy drobnoziarnistych wypełniaczy mineralnych, pigmentów i dodatków modyfikujących.

Dokumenty formalno - prawne:

  • Wyrób zgodny PN-EN-13888
  • Wyrób posiada Atest Higieniczny PZH Nr HK/B/2749/01/2001
  • Deklaracja zgodności nr 3/B/2005
BOLIX BOLINA spoina do płytek ceramicznych i okładzin kamiennych o szerokości od 2 do 6 mm

ZASTOSOWANIE

Służy do spoinowania płytek ceramicznych, okładzin z gresu, klinkieru, kamienia (z wyłączeniem marmuru i piaskowca), płyt betonowych i mozaiki szklanej (na powierzchniach ściennych i podłogowych) na zewnątrz i wewnątrz budynków w tym również, w pomieszczeniach narażonych na czasowe zawilgocenie (np. w kuchniach, łazienkach). Stosowana jest do spoinowania okładzin ułożonych na nieodkształcalnych podłożach z cegły, betonu oraz na cementowych i cementowo-wapiennych wyprawach tynkarskich. Zastosowanie zaprawy umożliwia wykonanie spoin o szerokości od 2 do 6 mm w kolorach zgodnych z Paletą Barw Spoin BOLIX.
Spoina BOLIX BOLINA po dodaniu emulsji BOLIX SELINA uzyskuje cechy zaprawy elastycznej i jest stosowana do spoinowania okładzin ułożonych na powierzchniach narażonych na intensywne, ale nie długotrwałe działanie wody, na podłożach z ogrzewaniem podłogowym, na podłożach anhydrytowych, gipsowych, oraz na płytach gipsowo-kartonowych.
 

ZUŻYCIE

Średnie zużycie spoiny wynosi ok. 0,35 kg/m2. Zużycie spoiny zależy od szerokości i głębokości spoin oraz wielkości układanych płytek. W celu dokładnego określenia zużycia wyrobu zaleca się przeprowadzenie prób na danym podłożu.

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: